Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet Puław przyjęty. Radny Grobel krytycznie o kreatywności prezydenta Maja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2018 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Ludzie! poczytajcie te komentarze- TROLE. Po tych wpisach widać czemu młodzi wyjechali. Sama żółć i pomyje. Wasze nieudane życie wylewacie na forum i innych którym cokolwiek się udało. Żal mi Was. Jesteście sfrustrowani i oskarżacie innych za Waszą nieudolność życiową. Za parę lat zostaną w Puławach rodzice dzieci co wyjechały ( za pracą, na studia, za granicę ) i emeryci. Ja już właśnie się pakuję i mam dość tej Waszej wojenki. Gnijcie we własnym sosie - Bożenka- Pawełek - Janusz- i inni nieudacznicy :)
Nie to forum raczej czytałeś. Tu jest jedynie kondtruktywna krytyk i przypominanie obecnemu prezydentowi co obiecał wyborcom. A takim jak ty obiecał że zrobi wszystko żebyś nie wyjeżdzał, a póki co prowadzi grę i udaje że nie wszedł w partyjniacki układ.
Tak te komentarze trolli były czytane. Syf dno muł i żałość a nie konstruktywna krytyka!  Nienawiść i podłosc i wyrafinowana, zaplanowana nagonka! Nawet powyższy komentarz jest tego przykladem. O jakie gierki chodzi? Jak można rządzić miastem bez większości w radzie miasta? Proszę wskazać w ilu samorządach w  Polsce tak jest? Kto udaje jak kilka dni temu w  kurierze czytalem ze współpraca jest z pisem! Jak przez miesiąc bycia prezydentem można sprawić że młodzi nie będą wyjeżdżać? Przecież to zadanie na lata! Zygac się chce od tej trolowej kłamliwej nagonki!
 Maj w kampanii deklarował żadnych powiązań politycznych! Koalicja z pisem, Kocoń jako wice to wjście w układ polityczny i żadne tłumaczenia nie są usprawiedliwieniem. Miało nie być politycznie a jest gierka i okłamywanie wyborców, którzy zaufali tym zapewnieniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! poczytajcie te komentarze- TROLE. Po tych wpisach widać czemu młodzi wyjechali. Sama żółć i pomyje. Wasze nieudane życie wylewacie na forum i innych którym cokolwiek się udało. Żal mi Was. Jesteście sfrustrowani i oskarżacie innych za Waszą nieudolność życiową. Za parę lat zostaną w Puławach rodzice dzieci co wyjechały ( za pracą, na studia, za granicę ) i emeryci. Ja już właśnie się pakuję i mam dość tej Waszej wojenki. Gnijcie we własnym sosie - Bożenka- Pawełek - Janusz- i inni nieudacznicy :)
Nie to forum raczej czytałeś. Tu jest jedynie kondtruktywna krytyk i przypominanie obecnemu prezydentowi co obiecał wyborcom. A takim jak ty obiecał że zrobi wszystko żebyś nie wyjeżdzał, a póki co prowadzi grę i udaje że nie wszedł w partyjniacki układ.
Tak te komentarze trolli były czytane. Syf dno muł i żałość a nie konstruktywna krytyka!  Nienawiść i podłosc i wyrafinowana, zaplanowana nagonka! Nawet powyższy komentarz jest tego przykladem. O jakie gierki chodzi? Jak można rządzić miastem bez większości w radzie miasta? Proszę wskazać w ilu samorządach w  Polsce tak jest? Kto udaje jak kilka dni temu w  kurierze czytalem ze współpraca jest z pisem! Jak przez miesiąc bycia prezydentem można sprawić że młodzi nie będą wyjeżdżać? Przecież to zadanie na lata! Zygac się chce od tej trolowej kłamliwej nagonki!
Maj w kampanii deklarował żadnych powiązań politycznych! Koalicja z pisem, Kocoń jako wice to wjście w układ polityczny i żadne tłumaczenia nie są usprawiedliwieniem. Miało nie być politycznie a jest gierka i okłamywanie wyborców, którzy zaufali tym zapewnieniom.
 Następne gòwno.  W którym miejscu Tak obiecywał? Dał jakiś deklaracje kto będzie vice ? Zaprzeczał że nie będzie z kimś współpracował? Wręcz odwrotnie trollu oszczerco . Puławy to nie samotna gwiazda gdzie można żyć w oderwaniu od wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! poczytajcie te komentarze- TROLE. Po tych wpisach widać czemu młodzi wyjechali. Sama żółć i pomyje. Wasze nieudane życie wylewacie na forum i innych którym cokolwiek się udało. Żal mi Was. Jesteście sfrustrowani i oskarżacie innych za Waszą nieudolność życiową. Za parę lat zostaną w Puławach rodzice dzieci co wyjechały ( za pracą, na studia, za granicę ) i emeryci. Ja już właśnie się pakuję i mam dość tej Waszej wojenki. Gnijcie we własnym sosie - Bożenka- Pawełek - Janusz- i inni nieudacznicy :)
Nie to forum raczej czytałeś. Tu jest jedynie kondtruktywna krytyk i przypominanie obecnemu prezydentowi co obiecał wyborcom. A takim jak ty obiecał że zrobi wszystko żebyś nie wyjeżdzał, a póki co prowadzi grę i udaje że nie wszedł w partyjniacki układ.
Tak te komentarze trolli były czytane. Syf dno muł i żałość a nie konstruktywna krytyka!  Nienawiść i podłosc i wyrafinowana, zaplanowana nagonka! Nawet powyższy komentarz jest tego przykladem. O jakie gierki chodzi? Jak można rządzić miastem bez większości w radzie miasta? Proszę wskazać w ilu samorządach w  Polsce tak jest? Kto udaje jak kilka dni temu w  kurierze czytalem ze współpraca jest z pisem! Jak przez miesiąc bycia prezydentem można sprawić że młodzi nie będą wyjeżdżać? Przecież to zadanie na lata! Zygac się chce od tej trolowej kłamliwej nagonki!
Maj w kampanii deklarował żadnych powiązań politycznych! Koalicja z pisem, Kocoń jako wice to wjście w układ polityczny i żadne tłumaczenia nie są usprawiedliwieniem. Miało nie być politycznie a jest gierka i okłamywanie wyborców, którzy zaufali tym zapewnieniom.
Następne gòwno.  W którym miejscu Tak obiecywał? Dał jakiś deklaracje kto będzie vice ? Zaprzeczał że nie będzie z kimś współpracował? Wręcz odwrotnie trollu oszczerco . Puławy to nie samotna gwiazda gdzie można żyć w oderwaniu od wszystkiego.
 Taki z ciebie przydupas majowy i nie wiesz co kandydat mówił na licznych spotkaniach z wyborcami, posłuchaj nagrania ze spotkania np w Sybilli, No chyba że już nie istnieje źeby mieszkańcy zapomnieli obietnice. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Grobel bo to był Prezydent. Proszę podać jakie ma doświadczenie zawodowe i przebieg pracy zawodowej pan Maj.
 no tak, bycie komunistycznym kacykiem to zajebistedoświadczenie i praca zawodowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel był też początkującym prezydentem - nie wiedział wszyskiego od razu. Dlatego nie pie......ie o Maju on sie też nauczy i będzie miał doświadczenie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Grobello, twój czas już minął. Wijesz się jak wąż żeby dalej mieszać. Spadaj na szczaw i zabierz blond koleżankę ze sobą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...